Informácie

Ako pracujeme...

V prvom rade využívame dobré kontakty s napojením na manažment významných Európskych futbalových klubov. Treba si uvedomiť, že tieto informácie nemáme zadarmo a okolo stávkovania sa točí enormný biznis. Naše rozhodnutie sprístupniť vám tieto informácie vo forme finálneho TIPU nie je o zisku, ale o nákladoch spojených s touto službou a práve preto vám ich ponúkame za zlomok ceny oproti tomu, aká je reálna hodnota daných informácii.

Ďalším našim motívom bolo nemilé zistenie, že na trhu sa objavuje enormné množstvo podvodníkov, ktorých cieľom je okrádať slušných ľudí. My sa takýchto praktík vyvarujeme a začíname bojovať proti takýmto skupinám čo v konečnom dôsledku taktiež zvyšuje naše náklady. Sme však presvedčený o tom, že komunita Best-Bets.eu bude priekopníkom v boji proti takejto činnosti a veríme, že nám stým pomôžete.

Čo ak nedodáme v daný deň TIP...

Snažíme sa pracovať tak aby sa to nestalo, avšak nie každý ďeň je možné vybrať vhodný zápas.
Garantujeme Vám, že mesačne obdržíte minimálne 30 tipov (7 tipov týždenne) s priemerným kurzom 2,1+
úspešnosťou 70% a mesačným ziskom 30%.

Pridávanie TIPOV...

Tipy sú štandardne pridávané denne do 15:00. Nájdete ich po prihlásení v sekcii PREMIUM. Pokiaľ pridáme ZÁPAS ktorého začiatok je skôr ako 15:00, poprípade pridáme TIP po 15-tej hodine budete o tejto skutočnosti informovaný mailom. Môže sa stať, že komunikačné kanáli zlyhajú preto všetkým našim PRÉMIOVÝM užívateľom odporúčame sa prihlásiť cez svoj PRÉMIOVÝ účet a to o 12:00, 15:00 a 18:00.

Čo ak máme výpadok servera?

V prípade výpadku servera budú naši PRÉMIOVÝ užívatelia informovaný o TIPOCH mailom. Pokiaľ sa tak nestane bude im predĺžené PREMIUM o adekvátne obdobie, kedy mali nárok na PRÉMIOVÝ TIP a nebol im dodaný...

Pevne veríme, že budete s našimi službami nadmieru spokojný a spolupráca s Best-Bets.eu vám prinesie vytúžené zisky a tým finančnú nezávislosť.

Váš Best-Bets Tím...